Znane startupy w Polsce.

Rynek usług nie tylko w Polsce ale także na świecie jest coraz bardziej przepełniony, jednak odnajdują się osoby, które pomimo wielu trudności chcą sprzedać własny produkt, często coś nowego co jeszcze nie jest pewnej pozycji na rynku.Polskie te jest dobrej jakości

Startupy w Polsce, to istnieje to czym każdy powinien się zainteresować. Niedawno powstało wiele rankingów, które mają różne kryteria klasyfikacji. Czy słyszałeś kiedykolwiek o startupie Booksy czy też Cosmose albo Tylko? Czas zgłębić trochę wiedzy, nie rezygnować z polskich nowinek, które bynajmniej nie są dużo gorsze od tych zagranicznych.

Na prowadzenie wychodzi oczywiście Booksy, niewielka firma, która pozwala rezerwować usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy też coraz popularniejsze barberske. Przedsiębiorstwo zyskuje coraz lepszą pozycję na rynku nie tylko polskim, ale i tym zagranicznym. Współpraca z Instagramem, Facebookiem czy też Google daje jej szansę na lepsze jutro.

Na innym miejscu możemy umieścić CallPage, pomimo obcokrajowców założycieli projekt narodził się w Polsce, w Krakowie. Grupa znajomych stworzyła oprogramowanie, które pozwala skontaktować się z klientem w niecałe pół minuty, dokładnie 28 sekund z jego pojawienia się na stronie. Technika jest dużo prosta, osoba zainteresowana ofertą na danej stronie internetowej, która zadaje kolejne pytania najczęściej pozostawia swoje dane kontaktowe. Pracownicy firmy mają szansę do niej zadzwonić i wyjaśnić nurtujące kwestie w zaledwie kilka chwil.


http://www.rekuperacja.org.pl/ – blog o biznesie


Trzecie miejsce zajęła firma Tylko. Czy wiesz czym się wsławiła? Nie rozumiesz jak stworzyć wspaniałe meble? Propozycja wielu firm nie urzekła Cię? Wciąż czegoś Ci brakuje? Teraz masz szansę wykorzystać aplikację na smartfona lub tablet i wykonując kilka ruchów stworzyć projekt własnego wymarzonego mebla. Wszystko można dobrać do pomieszczenia, gdzie chcielibyśmy wstawić nowe meble. Na końcu klik, dane do zamówienia, opłata i gotowe. Bardzo szybki rozwój daje startupowi ogromne szanse na długo pozostać na rynku.